Komentarze


Komentarze osób które używaką  suszarki balkonej ( Allegro ) :


"Suszarka pasuje idealnie :) Sąsiedzi już dopytują, przekazuję namiary :)"


"Suszarka idealna,łatwy montaż nawet bez instrukcji. Polecam na każdy balkon w bloku!"


"Długo poszukiwałem funkcjonalnej i prostej suszarki na mały balkon w bloku. Znalazłem i zakupiłem. Właśnie takiej suszarki balkonowej poszukiwałem, gdyż jest ona przede wszystkim funkcjonalna, prosta i dobrze wykonana. Do tego dochodzi bardzo dobra cena. Polecam bardzo miłego Sprzedającego i jego suszarkę."


"Świetna rzecz, polecam wszystkim którzy mają mało miejsca na balkonie. Montaż bardzo prosty, nawet kobieta sobie z nim poradzi."


"Jestem pełna zachwytu. Od dawna szukałam na rynku takiej prostej praktycznej suszarki balkonowej. To jest to czego oczekiwałam: nie zajmuje miejsca na balkonie, można swobodnie przesuwać linki, prosta w montażu. Polecę ją sąsiadom i znajomym mieszkającym w blokach, wieżowcach. Drugiej takiej na rynku nie znajdziecie a szukałam kilka lat. Zdecydowanie polecam."


"Suszarka spasowana dosłownie na wymiar. Idealna do balkonów w blokach. Naprawde warta każdej wydanej złotówki. Polecam bardzo."


"Super wygodne rozwiązanie w bloku. Prosty montaż. Polecam!!! "


"polecam"


"suszarka ok."


" bardzo dobre rozwiązanie, żadne sznurki nie przeszkadzają i zyskujemy więcej miejsca na balkonie. Polecam produkt i tego sprzedawcę "